• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Także w tym czasie o godzinie 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych, po nim msza święta oktawalna za zmarłych. Na zakończenie modlitw w czwartek po mszy świętej o godzinie 18 rozdanie nagród dla dzieci za udział w różańcu.

2. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W następną niedzielę 11 listopada 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym kościele o godzinie 12 msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem zaproszonych władz Gminnych, Powiatowych i Wojewódzkich . Uroczystość będzie uświetniona śpiewem pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru Szkoły Podstawowej z Osjakowa. Po mszy świętej zapraszamy do Gminnej Biblioteki w Osjakowie na wystawę pt.” Droga do Niepodległej”. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Marcin . Polecajmy Go Bogu i Jego Patronowi w modlitwie.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Czerwińscy, Zjawińscy, Podgórniak, Zygmunt, Domagała, Dróżdż,Adamiak, Sztandera.

5. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.

6.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd