• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej w ramach „ Kręgu Biblijnego” wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.

2. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych. Zamawiane wypominki to pomoc modlitewna dla naszych zmarłych.

3. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godzinie 8-10.30 i 12 na cmentarzu. Przed mszą świętą na cmentarzu procesja z wypominkami.

4. W piątek wspomnie Wszystkich Świętych Zmarłych tzw. „ Dzień Zaduszny”. W tym dniu od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Spowiedź święta od godziny 16.

5. W sobotę o godzinie 17 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty Miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

6. W dniach od 1-8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Także w tym czasie o godzinie 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych, po nim msza święta oktawalna za zmarłych.

7. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania, grupa młodsza.

9. Taca inwestycyjna wyniosła 6300 złotych, ofiary indywidualne : 200 zł, 3x100 zł. Serdeczne „ Bóg zapłać”.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Osyda, Zygmunt, Waloch, Adamkowscy, Hurylska, Jasiccy, Jasiccy, Walkowiak.

11. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.

12.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd