1. W poniedziałek wspomnienie świętego Jana Pawła II papieża, przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych. Zamawiane wypominki to pomoc modlitewna dla naszych zmarłych.

3. Z racji „ Dnia Papieskiego” do puszek złożono 500 złotych „ Bóg zapłać”.

4. Na prace w kościele złożono dziewięć ofiar po 100 zł. „ Bóg zapłać”.

5. Dzisiaj w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla grupy młodszej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny : Kapuścińscy, Glądała, Półgrabia, Patyk, Adamiak, Pytel, Niedbała, Niedbała.

7. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.