• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe, zapraszamy do rozważania tajemnic różańcowych we wspólnej modlitwie. Różaniec w tygodniu po pierwszej mszy świętej około godziny 17.25, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy szczególnie dzieci, których do tej pory jest mało, także kandydatów do bierzmowania . Pierwsza msza święta o godzinie 17.

2. Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi wiernych naszej parafii o dary płodów rolnych : zboża, warzyw i ziemniaków. Prosimy sołtysów poszczególnych wiosek o przeprowadzenie tej zbiórki. Kto nie może ofiarować darów może złożyć ofiarę pieniężną. Dary prosimy o dostarczenie po niedzieli 7 października do czwartku włącznie.

3. Dzisiaj w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

4. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych : roczne, półroczne , oktawalne , jednorazowe. Kartki wypominkowe na stoliku pod chórem.

5. W następną niedzielę „ Dzień Papieski” . W 40 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową wspomóżmy „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. W piątek 12 października przed kościołem Mobilne Centrum Badań organizuje badania. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.

7. Na prace w kościele złożono 250 zł. „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny : Bereś, Iwańska, Gralińscy, Kopeć, Jendrys, Sygidus, Tokarek, Malinowscy, Działkowscy.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd