1. W tym tygodniu wspomnienie świętych: Stanisława patrona dzieci i młodzieży, męczenników koreańskich, Mateusza Apostoła i Ewangelisty, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 23 września po mszy świętej o godzinie 12.

3. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o uzupełnienie danych z paszportu. Spotkanie z przedstawicielem Biura odbędzie się 28 września w piątek o godzinie 18.30.

4. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania trwa dwa lata. Jeśli ktoś zaniedbał w przeszłości przyjęcie tego sakramentu nie może liczyć na taryfę ulgową i być przygotowanym w kilka lub kilkanaście dni. Jest to poważne traktowanie łaski jaką otrzymuje się w tym sakramencie.

5. Proponujemy chłopcom z klas IV kurs na ministranta. Spotkanie w piątek o godzinie 18.30.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa rodziny : Białek, Ciania, Wika, Gołdyn, Manieccy, Podgórniak, Patyk, Bugara.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych. Mamy nową księgę intencji mszalnych. Msze święte można zamawiać w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Przy zamawianiu intencji mszalnych składamy ofiarę za zamówioną mszę świętą.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.