1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Monikę, Augustyna, Jana Chrzciciela , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne laski.

2. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W następną niedzielę powracamy do mszy świętej o godzinie 16. Także w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

4. Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szklonego w poniedziałek 3 września o godzinie 9.

5. Na cmentarzu została ułożona nowa aleja z kostki brukowej 380 m2. Koszt całości wyniósł 34850 złotych.

6. Taca inwestycyjna wyniosła 4270 złotych, „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Dębiny rodziny : Brożyna, Szymańscy, Maj, Zgolak, Zgolak, Warzycha, Marczak, Podgórniak.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.