• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Brygidę Patronkę Europy, Kingę, Jakuba Apostoła, Krzysztofa, Joachima i Annę rodziców NMP, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne laski.

2. Za tydzień w niedzielę po każdej mszy świętej przed kościołem poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia świętego Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątki z modlitwą do świętego Krzysztofa. Uzyskane ofiary będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup paliwa.

3. Taca inwestycyjna wyniosła 4385 zł. „ Bóg zapłać”.

4. Katolickie Biuro Pielgrzymkowe z Warszawy przedłużyło zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej do końca sierpnia. Program pielgrzymki w gablocie ogłoszeń.

5. Nowa gablota ogłoszeń wykonana z cegły klinkierowej jest już niszczona przez napisy wykonane przez dzieci. Proszę zwrócić uwagę na zachowanie dzieci w czasie mszy świętej niedzielnej przebywających przed kościołem.

6. Przypominamy o zgłaszaniu w kancelarii parafialnej prośby o postawienie pomnika na cmentarzu. Niestety dalej zdarzają się przypadki, że firmy kamieniarskie bez pozwolenia stawiają pomniki.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi : Hadryś, Pawliccy, Adamusiak , Łytka, Dróżdż, Siwik, Przewoźnik,Domagała, Nawrot.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’, „ Tęcza” dla najmłodszych.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd