• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze święte o godzinie 8-11-18 i 21 zbiorowa za zmarłych. Intencje składamy do puszki przed ołtarzem.

2. W przyszłą niedzielę w naszym kościele Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej. Kazania będzie głosił i sumę odpustową odprawi ks. Paweł Dzierzkowski, vice dyrektor Caritas Częstochowa.

3. Od następnej niedzieli nie będzie mszy świętej o godzinie 16, to czas wakacyjny.

4. Przypominamy o pielgrzymce do Ziemi Świętej w terminie zimowych ferii. Program w gablocie. To już ostatni tydzień na zapisy chętnych na wyjazd.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc : Rogala, Urbańscy, Urbańscy, Dugacz, Sych, Pobudejscy, Wypchło, Janus, Suder, Kowalczyk, Czyż.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’ .

7.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd