1. W poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej w ramach „ Kręgu Biblijnego” adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.

2. We wtorek od godziny 16.30 spowiedź święta na zakończenie roku szkolnego.

3. W piątek o godzinie 8 msza święta na zakończenie roku szkolnego.

4. W sobotę o godzinie 18 msza święta zbiorowa z racji „ Dnia Ojca”. Można zamawiać intencje za zmarłych i żywych ojców.

5. Niepodległościowy Rajd Rowerowy 1 lipca w niedzielę o godzinie 14. Ogłoszenie w gablocie.

6. Przypominamy o pielgrzymce do Ziemi Świętej w terminie zimowych ferii. Program w gablocie. Zapisy do końca czerwca.

7. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc :Kłobus, Wróbel, Urbańscy, Gibas, Graczyk, Zygmunt, Zygmunt, Kozik.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’ ukazująca figury i obrazy Maryi na terenie naszej archidiecezji, są także zdjęcia naszej Matki Bożej Łaskawej z Osjakowa. Warto tę książkę nabyć, cena 20 zł.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.