1. W środę o godzinie 19 przy kapliczce świętego Antoniego msza święta z prośbą o błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo świętego Antoniego dla mieszkańców ulicy Częstochowskiej i szczęśliwe plony dla mieszkańców Osjakowa.

2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

3. Katolickie Biuro Pielgrzymkowe z Warszawy proponuje naszej Parafii pielgrzymkę do Ziemi Świętej 7 dni w ferie zimowe pomiędzy 11 a 24 lutego .W programie zwiedzania : Jerozolima, Grób Pański, Góra Oliwna, Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta, Ściana Płaczu, Betlejem, Grota Narodzenia, Pustynia Judzka, Rzeka Jordan, Morze Martwe, Hajfa, Nazaret, Kana Galilejska, Góra Tabor, rejs po Jeziorze Galilejskim, Kafarnaum, Góra Błogosławieństw, Tel Awiw. Koszt 1000 dolarów z biletami wstępów. Jest już zapisanych kilkanaście osób, dalej zachęcamy do wyjazdu , aby poznać Ziemię Świętą i modlić się w miejscach , gdzie był Pan Jezus. Zapisy ostateczne do końca czerwca.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc : Rybak, Mielczarek, Parzyjagła, Zychla, Janus, Podgórniak, Boman, Walkowiak.

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’ ukazująca figury i obrazy Maryi na terenie naszej archidiecezji, są także zdjęcia naszej Matki Bożej Łaskawej z Osjakowa. Warto tę książkę nabyć, cena 20 zł.

6. Pod chórem na stoliku jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z prośbą o konkretną pomoc i ofiarowanie darów dla potrzebujących.

7.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.