1. Trwa Oktawa „ Bożego Ciała”, po pierwszej mszy świętej nabożeństwo eucharystyczne i procesja wokół kościoła.

2. W środę o godzinie 16 w kościele spotkanie dzieci klas IV przed rocznicą I Komunii Świętej . Także w środę o godzinie 18 msza święta w 9 rocznicę święceń kapłańskich ks. Marcina i Jego Kolegów księży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek o godzinie 18 msza święta na zakończenie Oktawy „ Bożego Ciała”. Po mszy świętej poświęcenie wianków z ziół i kwiatów i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godzinie 16 spowiedź święta dla dzieci klas IV przed rocznicą I Komunii Świętej.

5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, po mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej. O godzinie 19 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie będą chrzcić swoje dzieci.

6. W przyszłą niedzielę o godzinie 12 rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła rodziców dzieci klas IV.

8. Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 3145 zł. „ Bóg zapłać”.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, także książka pt.,, Matko nasza Częstochowska Maryjo’’ ukazująca figury i obrazy Maryi na terenie naszej archidiecezji, są także zdjęcia naszej Matki Bożej Łaskawej z Osjakowa. Warto tę książkę nabyć, cena 20 zł.

10. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

11. Pod chórem na stoliku jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z prośbą o konkretną pomoc i ofiarowanie darów dla potrzebujących.

12.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.