• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Jutro w poniedziałek o godzinie 16 przed kościołem próba sypania kwiatków dla dziewczynek z klas III i IV.

2. We wtorek o godz 6.45 zbiórka dzieci komunijnych i ich opiekunów na wyjazd do Krakowa Łagiewnik.

3. Msze święte z prośbą o urodzaje w sobotę o godzinie 19 w Kuźnicy Ługowskiej i Gabrielowie.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. „ Boże Ciało”. Po mszy świętej o godzinie 12 procesja eucharystyczna do IV ołtarzy. Zapraszamy druhów strażaków, panie z Kół żywego Różańca, panów do chorągwi, panie do feretronu Matki Bożej, ministrantów.

5. Od piątku Oktawa Bożego Ciała, po pierwszej mszy świętej nabożeństwo eucharystyczne i procesja wokół kościoła.

6. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

W piątek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

7. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc : Graczyk, Urbański, Podgórniak, Bator, Stanek, Jasiccy, Czyż, Janus.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd