1. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie kościoła, placu kościelnego do uroczystości I Komunii Świętej,dekorację kwiatową, dziękujemy za dar dla kościoła- nowy odkurzacz , kadzielnicę z łódką, mówimy „ Bóg zapłać”.

2. Obecny tydzień zwany „ Białym tygodniem” dla dzieci komunijnych i rodziców jest przedłużeniem radości komunijnej. Każdego dnia msza święta o godzinie 17.30, po niej nabożeństwo majowe.

3. Msze święte z prośbą o urodzaje w sobotę o godzinie 19 w Kolonii Raduckiej i Raduckim Folwarku.

4. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, odpust w Czernicach.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, zapraszamy na mszę świętą i modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich.

6. W sobotę „ Dzień Matki”, o godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych mam, można zamawiać intencje.

7. Za tydzień w niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, będzie zbierana taca inwestycyjna. Po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

8. Uroczystość „ Bożego Ciała” 31 maja, ołtarze jak w roku ubiegłym:

I – ul. Częstochowska przy kapliczce posesji p. Koza – ubierają mieszkańcy Raduckiego Folwarku i Stanisławowa

II – przy kapliczce świętego Antoniego – ubierają mieszkańcy Raduczyc

III – ul. Targowa przy posesji p. Żuberek – ubierają mieszkańcy Kolonii Raduckiej

IV – przy grocie Matki Bożej – ubierają mieszkańcy Józefiny

9. Msza święta dziękczynna za plony 9 września. O przygotowanie wieńca prosimy mieszkańców Józefiny.

10. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc : Wieczorek, Wieczorek, Nawojska, Nawojscy, Cłapa, Borczyk, Golba, Grabarczyk.

11. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.