• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. We wtorek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

2. Przypominamy o nabożeństwach majowych, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową. Uczestniczący w nabożeństwach to kilkanaście osób, litania jest recytowana , bo nie ma kto śpiewać. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Przykro , że w naszym kościele w miesiącu maryjnym brakuje wiernych, którzy włączając się w modlitwę dają odpowiedź , że miłość do Maryi, to coś więcej niż mówienie tylko o niej.

3. Msze święte z prośbą o urodzaje w sobotę o godzinie 19 w Józefinie i Zofii.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania rodziców dzieci komunijnych.

5. W sobotę o godzinie 10 spowiedź święta dzieci klas III i ich rodziców.

6. W przyszłą niedzielę o godzinie 12 w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas III. Kościół będzie zarezerwowany dla rodziców i rodzin dzieci, dlatego prosimy, aby uczestniczyć we wcześniejszych mszach świętych.

7. Taca inwestycyjna będzie zbierana wyjątkowo w ostatnią niedzielę maja.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!