• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek i piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

2. We wtorek uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. O godzinie 18 msza święta zbiorowa za zmarłych solenizantów, można zamawiać intencje.

3. Przypominamy o nabożeństwach majowych, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

4. Msze święte z prośbą o urodzaje w sobotę o godzinie 19 w Walkowie i Nowej Wsi.

5. Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV będzie 10 czerwca o godzinie 12.

6. W wieku 87 lat zmarł były proboszcz parafii Osjaków ks. Stanisław Mrówka. Pracował w Osjakowie w latach 1990 – 2005. Dbał o powierzone dobro, które mu przekazano w tym kościół parafialny i cmentarz. Wybudował plebanię i grotę Matki Bożej Fatimskiej. Za Jego pracę niech Bóg nagrodzi Go życiem wiecznym. Pogrzeb odbędzie się w Wieruszowie we wtorek o godzinie 13 w kościele świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Mszy świętej będzie przewodniczył Ks. Bp Andrzej Przybylski.

O godzinie 11.30 przed kościołem będzie podstawiony autokar. Prosimy o zgłaszanie chętnych na wyjazd, liczba miejsc 50. Za zmarłego ks. Stanisława Mrówkę można zamawiać msze święte, które będą odczytane w kościele w Wieruszowie. Pomyślmy o kwiatach i wieńcach.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc: Bator, Bokwa, Nowak, Paluch, Nagel, Uryszek, Nagel, Łakomscy.

8 .Katolickie  Biuro Pielgrzymkowe z Warszawy proponuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w ferie zimowe w przyszłym roku. Koszt wyjazdu 1000 dolarów. Program w gablocie . Zapisy chętnych do końca czerwca.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” , „ Tęcza” dla dzieci, książka o objawieniach w Fatimie w cenie 10 zł., pozostało jeszcze kilkanaście sztuk.

10. W piątek 11 maja czuwanie na Jasnej Górze. Zapisy chętnych na wyjazd w zakrystii.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd