1. We wtorek 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci

NMP, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świetą o godzinie 16. Zachęcamy do odmawiania Litanii Loretańskiej przy krzyżach i kapliczkach.

2. W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski, msze święte jak w niedzielę.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach, od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca.    Po mszy świętej o godzinie 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę po mszy świetej o godzinie 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej z racji I Soboty miesiąca.

5. Kończą się wypominki półroczne za zmarłych, można je przedłużyć na drugie półrocze.

6. Dziękujemy za sprzatanie kościoła , w piątek prosimy do sprzatania mieszkańców Kolonii Raduckiej : Glapa, Nawroccy, Górecki, Kłys, Pilarscy, Ślusarek, Wawrzyniak, Hendrykowski.

7. Do nabycia tygodnik katolicki ,, Niedziela", także książka ,,Wszystko o objawieniach z Lourdes " z racji 160 rocznicy objawień w Lourdes, cena 10 zł. Zachęcamy do zakupu tej pozycji.

8. W przyszłym roku w ferie zimowe w lutym z Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy możemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemii Świętej, koszt ośmiodniowej pielgrzymki 1000 dolarów. Zapisy chętnych do końca czerwca.