1. Na rzecz poszkodowanych w Syrii w ubiegłą niedzielę złożono 840 zł. ,, Bóg zapłać".

2. W piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

3. Kończą się wypominki półroczne za zmarłych, można je przedłużyć na drugie półrocze.

4. Toaleta parafialna, która miała służyć wiernym stała się toaletą publiczną. Niestety okazało się , że korzystający z niej nie zachowują czystości, spożywają alkohol, palą papierosy, kradną papier i mydło a ostatnio dokonano kradzieży suszarki elektrycznej wyrywając ją ze ściany. Dlatego od dzisiaj toaleta będzie otwarta tylko w niedzielę i z racji ślubów i pogrzebów.

5. Dziękujemy za sprzatanie kościoła , w piątek prosimy do sprzatania mieszkańców Kolonii Raduckiej : Tokarek, Podgórniak, Olak, Borczyk, Sobczak, Wejner, Olak, Groszek.

6. Do nabycia tygodnik katolicki ,, Niedziela", także książka ,,Wszystko o objawieniach z Lourdes " z racji 160 rocznicy objawień w Lourdes, cena 10 zł. Zachęcamy do zakupu tej pozycji.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia.