1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych przez wojnę w Syrii.

2. Jutro w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po pierwszej mszy świętej nabożeństwo pokutne i wynagradzające za zabijanie nienarodzonych i modlitwy za małżeństwa oczekujące potomstwa.

3. W piątek o godzinie 16 próba komunijna dla dzieci klas III.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania.

5. Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV będzie 10 czerwca o godzinie 12.

6. Dziękujemy firmom , które złożyły dary – produkty spożywcze dla rodzin naszej parafii na Święta Wielkanocne. Dziękujemy paniom z „ Kręgu Biblijnego” za przygotowanie paczek, druhom strażakom za rozwiezienie paczek do domów. Obdarowane zostały 33 rodziny.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku : Kostrzewa, Idczak, Chrzan i Stanisławowa : Domagała, Barańscy, Nowakowscy, Karczyńscy, Juzola, Zawada,Kostrzewa i Szymański.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.