1. Obchodzimy dzisiaj największą tajemnicę naszej wiary – zmartwychwstanie Jezusa. Niech treść dnia dzisiejszego wypełnia nasze życie a Chrystus obdarza łaskami i nam błogosławi.

2. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych, msze święte jak w niedzielę. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na katolickie uczelnie : KUL i UJP II. Wspominamy także rocznicę śmierci Jana Pawła II. Pamiętajmy o modlitwie dziękczynnej za pontyfikat naszego Rodaka.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 17 spowiedź święta z racji I Piątku Miesiąca. O godzinie 19 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Z racji Oktawy Wielkanocny w tym dniu nie ma postu.

4. W następna niedziela zwana „ Niedzielą Miłosierdzia Bożego”. Po każdej mszy świętej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu Ks. Arcybiskup Metropolita Częstochowski Wacław Depo odprawi w naszym kościele mszę świętą o godzinie 10.30. Serdecznie zapraszamy.

5. Dziękujemy ks. Marcinowi, panom Krzysztofowi Dolata i Antoniemu Zadwornemu za dekorację Ciemnicy i Grobu Jezusa, „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku : Idczak, Podgórniak, Jesionek, Woźniak, Mikołajczyk, Prusińscy, Wysoccy, Wach.

7. Sołtysów prosimy o zamawianie mszy świętych z prośbą o urodzaje w miesiącu maju.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.