1. Dzisiaj w niedzielę w naszym kościele rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne , czas łaski i wsłuchania się w Słowo Boże. Czas spotkania Miłosiernego Boga w sakramencie pokuty i Miłości Syna Bożego w Eucharystii. Niech odpowiedzią będzie obecność wypełniona wiarą. Msze święte w rekolekcje o godzinie 8 i 18. Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek od godziny 7.30 – 9, popołudniu od godziny 17 – 19. W czasie rekolekcji będzie zbierana taca, prosimy o większe datki na tacę.

2. Na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa złożono ofiary Walków 70 zł., Józefina 100 zł., ulica Sieradzka i Osiedle Konopnickiej 733 zł., ofiara indywidualna 100 zł. - „ Bóg zapłać”.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Słowackiego : Bartosik, Wnęk, Sukiennik, Dubeccy i ulicy Wesołe Kąty : Adamiak, Wrzesińscy, Stępień, Skrzypeccy.

4. Na cmentarzu zostały wycięte 4 drzewa. Prosimy opiekunów grobów, gdzie wycięto drzewa o pomoc finansową w uregulowaniu należności. Jeśli w tym tygodniu nie będzie wpłat na ten cel to pozostałe drzewa nie będą wycięte.

5. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także „ Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

6. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

7. Dzisiaj w Hali sportowej o godzinie 15 spotkanie z racji „ Dnia Kobiet”, zapraszają organizatorzy.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.