1. Dzisiaj w niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar dla misjonarzy . Wspomóżmy akcję „ Ad Gentes”.

2. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca. Od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 16.30 spowiedź święta. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty Miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W najbliższą niedzielę uroczystość odpustowa ku czci świętego Kazimierza Królewicza Patrona Parafii. Suma odpustowa o godzinie 12, którą odprawi ks. Michał Wieczorek sędzia Sądu Metropolitalnego w Częstochowie.

3. Przypominamy o nabożeństwach „ Droga Krzyżowa”

w piątek o godzinie 17 i „ Gorzkie Żale” w niedzielę o godzinie 15.40. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach i rozważaniu Męki Pańskiej.

4. Na cmentarzu zostały oznaczone drzewa do wycinki – 9 sztuk. Prosimy o pomoc finansową w ścięciu drzew. Drzewa rosną przy grobach: 1/ + Apolonia Wróbel, Wejner Janina, Czesław Cybułka, Władysław Kowaliński – 2/ sucha sosna 3/ + Mikołaj Wojcieszek, Jan Śmiałkowski, Józef Żbik – 4 – 5 / + Jadwiga Małysiak, Józef Lamorski, Marianna Marciniak,Józefa Kościelna -6-7 /+ Przydacz Kazimierz, Antoni Ślęzak, Leokadia Skupińska, Józef Pytel, Józef Surma – 8/ Marianna Bieniek, Marianna Rabikowska, Tomasz Nowaczyk, Stanisław Urbaniak, Czesław Szumigaj – 9/ + Marianna Patyk, Władysław Boniecki, Józef Brzezowski, Józef Kita, Bożena Bugara, Regina Sarowska. Zainteresowani mogą powiadomić właścicieli pobliskich grobów, aby koszt wycinki na osobę był równo rozłożony. Wycinka do końca marca.

5. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dniach 11-13 marca, od niedzieli do wtorku. Będzie je prowadził ks. Tomasz Turczyn wikariusz parafii świętych Piotra i Pawła w Częstochowie.

6. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3720 zł. „ Bóg zapłać”.

7. Prosimy wiernych poszczególnych wiosek i Koła Żywego Różańca o zbiórkę na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła wszystkim wyznaczonym rodzinom. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Sieradzkiej : Broczkowscy, Tokarek, Pianka, Sidyk, Dura, Kubisiak, Kubisiak, Barańscy.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.