1. Na rzecz niepełnosprawnych z racji Światowego Dnia Chorego złożono 710 złotych „ Bóg zapłać”.

2. W poniedziałek o godzinie 19 w ramach „ Kręgu Biblijnego” w kaplicy Matki Bożej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej modlitwy w ciszy przed Chrystusem .

3. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa „ Droga Krzyżowa”

w piątek o godzinie 17 i „ Gorzkie Żale” w niedzielę o godzinie 15.40. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach i rozważaniu Męki Pańskiej.

4. Dzisiaj w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla bierzmowanych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko trzem rodzinom. Od kilku tygodni na osiem wyczytanych rodzin odliczają się trzy lub cztery rodziny. To przykre, że lekceważenie tej czynności dla wielu stało się czymś normalnym. W sumieniu niech odpowiedzą , czy mają rację. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Sieradzkiej : Zygmunt, Kuźnik, Borczyk, Domagała, Bartos, Janus, Zielińscy, Kubak.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

7. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar dla misjonarzy . Wspomóżmy akcję „ Ad Gentes”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.