• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W czasie kolędy złożono ofiary na potrzeby kościoła : ulica Sienkiewicza 600 zł. Ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego tj. Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godzinie 9 i 18 w czasie , których poświęcenie świec. To także I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 10, spowiedź święta od godziny 17.30.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Częstochowskiej : Siedlis, Merta, Kempa, Mielczarek, Zawadzccy i tych, którzy wcześniej nie mogli uczestniczyć w sprzataniu.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!