1 . Program kolędy w tym tygodniu Osjaków godzina 14 :

poniedziałek ulica Sieradzka i Wesołe Kąty

ulica Sieradzka i Słowackiego

wtorek ulica Mickiewicza, Konopnickiej i Reja

ulica Piaskowa i Spacerowa

środa ulica Targowa – od kościoła

ulica Ewarystów i Targowa

czwartek ulica Piotrkowska

ulica Kościelna, Nad Wartą i Wieluńska

piątek ulica Szpitalna – od końca

ulica Ścieżkowa i Cegielniana

sobota godzina 10 ulica Południowa, Przejazd i Krótka

ulica Rynek, Północna i Cmentarna

Prosimy o przywóz księży na kolędę na 15 minut przed jej rozpoczęciem.

2. W czasie kolędy złożono ofiary na potrzeby kościoła :

Kuźnica Strobińska 600 zł, Kolonia Strobin 200 zł, Felinów 1070 zł, Skaleniec i Dębina 1010 zł, Zofia 1600zł , Kuszyna i Kuźnica Ługowska 1000 zł, Osjaków ulica Częstochowska 3470 zł , ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

3. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna czynna rano od 7.30 – 8.00.

4. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna. Także w następną niedzielę katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

5. Dzisiaj o godzinie 15 w Szkole Podstawowej przy ul. Częstochowskiej odbędzie się VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek wieczorem o godzinie 18 prosimy do sprzątania mieszkańców ulicy Częstochowskiej : Nowakowscy, Drobnikowscy, Kukulscy, Sroka, Łakomscy, Broczkowscy, Pawliccy, Sidyk.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, pod chórem na stoliku koperty : „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”. To wkład na prace w naszym kościele w roku 2018.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia.