1. Dziękujemy za udział w Rekolekcjach Adwentowych. W piątek do spowiedzi i komunii świętej przystąpiło 630 osób.

2. Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem wieczerza wigilijna, która powinna zawierać czytanie Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa, dzielenie opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Pamiętajmy o postnym charakterze dnia. O północy msza święta zwana Pasterką.

3. W poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia, msze święte jak w niedzielę. We wtorek II dzień Świąt – święto świętego Szczepana Męczennika, msze święte jak w niedzielę. Po mszy świętej o godzinie 12 poświęcenie owsa. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na katolickie uczelnie naszej archidiecezji.

4 . Za tydzień w niedzielę Święto Świętej Rodziny ostatni dzień roku . Po mszy świętej o godzinie 12 nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

5. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 4620 zł. „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy ks. Marcinowi, panu kościelnemu z żoną i pani Małgorzacie Kostrzewa za dekorację Szopki Bożonarodzeniowej ,                             ołtarzy i ambony - „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Częstochowskiej Prukacz, Bieniek, Jasiccy, Bubel, Traczewska, Nowak, Traczewscy, Buczek – Gargiulo.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, wydanie świąteczne z płytą z kolędami w cenie 10 zł. Pod chórem na stoliku koperty :                        „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.