1.Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w piątek i sobotę w sklepach złożyli produkty spożywcze na paczki świąteczne.           ” Bóg zapłać” dla młodzieży i ks. Marcina za organizacje tej zbiórki.

2. Rekolekcje adwentowe odbędą się 22 i 23 grudnia. Spowiedź i komunia święta dla chorych 22 grudnia w piątek od godziny 10. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

3. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania. Także w następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. Razem z Biurem Turystycznym „ Olestour” z Olesna możemy zorganizować autokarową pielgrzymkę – wycieczkę do Francji, Hiszpanii i Włoch. Termin pielgrzymki : 27 kwietnia – 8 maja 2018 roku . Szczegółowy program w gablocie i na stronie internetowej parafii.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulic: Ewarystów- Kukuł, Kościelna : Kaczmarek, Sztajgla, Kaczmarek, Krótka – Pabisiak, Lesisko – Czerniak, Przejazd – Jopek, Pabjaniak.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, można kupić świece na stół wigilijny . Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, także można nabyć opłatki na Wieczerzę wigilijną. W sprzedaży są także Kalandarze Misyjne. W tym roku cel zbiórki to budowa studni w Czadzie. Do dzisiaj sprzedano tylko kilkanaście sztuk. Każdy z nas ma swobodny i nieograniczony dostęp do wody, oni, aby nabyć wodę muszą pieszo pokonać kilkanaście kilometrów. Aby ich życie uległo poprawie pomóżmy. Cena kalendarza 10 zł.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.