1. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po mszy świętej o godzinie 12 nabożeństwo eucharystyczne z litanią do Serca Pana Jezusa.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z ulicy Targowej :Tokarek, Górnaccy, Kozik, Górtatowska, Nawroccy, Marchewka, Gilscy, Różewicz.

3. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „ Tęcza '' dla najmłodszych. Od następnej niedzieli będzie można kupić świece na stół wigilijny : małe 6 zł, duże 12 zł . Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, także od następnej niedzieli można nabyć opłatki.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.