1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. O godzinie 17.30 różaniec z wypominkami, po nim msza święta oktawalna. W oktawie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Można go ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. W środę na zakończenie oktawy po mszy świętej dla dzieci rozdanie nagród za uczestnictwo w różańcu.

2. W piątek w naszej parafii będzie gościł Ks. Biskup Andrzej Przybylski, biskup pomocniczy naszej Archidiecezji. Dokona wizytacji parafii. Program wizytacji :

godzina 8 msza święta, którą odprawi Ks. Biskup, godzina 10 wizyta w szkole, 12 odwiedziny chorych, 15 modlitwa za zmarłych na cmentarzu, 17.30 spotkanie w kościele z Kołami Żywego Różańca, ministrantami,Radą Ekonomiczną, Kręgiem Biblijnym, godzina 18 msza święta. Zapraszamy do uczestnictwa w mszach świętych i spotkaniach z biskupem.

3. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości, msze święte o godzinie 9 i 18. W tym dniu imieniny Ks. Marcina naszego wikariusza.

4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będą klerycy naszego Seminarium Duchownego z Częstochowy w ramach „ Niedzieli Powołań”. Po mszy świętej o godzinie 12 będzie spotkanie kleryków z kandydatami do bierzmowania.

5. Ksiądz Proboszcz i Pan Wójt Gminy Osjaków proponują założenie Stowarzyszenia dla ratowania starych i cennych nagrobków na naszym cmentarzu. Chętni mogą zgłaszać się do Ks. Proboszcza i Pana Wójta. Minął tydzień i chętnych nie ma.

6. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła trzem rodzinom z ulicy Północnej : Nowak, Czerniak, Buchwald. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Północnej, którzy opuścili ten obowiązek : Myja, Podgórniak, Myja, Skorupa, Jaworski, Kałużny i Lebioda.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.