1. Na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku złożono do puszek 380 zł.

2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych dla wielu jest pomocą i ratunkiem. To ostatni tydzień na zamówienie wypominków.

3.Jutro w ramach „ Kręgu Biblijnego” o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godzinie 8-10.30 i 12 na cmentarzu. Na cmentarzu będzie można zamówić wypominki za zmarłych. Procesja z wypominkami o godzinie 11.30.

5. Od 1 – 8 listopada modlić się będziemy za zmarłych. O godzinie 17.30 różaniec z wypominkami, po nim msza święta oktawalna. W oktawie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Można go ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

6. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. O godzinie 16 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 różaniec z wypominkami, po nim msza święta oktawalna.

7. Ksiądz Proboszcz i Pan Wójt Gminy Osjaków proponują założenie Stowarzyszenia dla ratowania starych i cennych nagrobków na naszym cmentarzu. Chętni mogą zgłaszać się do Ks. Proboszcza i Pana Wójta. Obecnie dzięki staraniom naszej Gminy został zabezpieczony pomnik Pstrokońskich.

8. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Północnej.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.