1. Na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie mieszkańcy Zofii i Kuźnicy Strobińskiej złożyli po 80 zł. „Bóg zapłać”.

2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych dla wielu jest pomocą i ratunkiem.

3. W kościele ponownie zostały pomalowane ściany i filary, ponieważ po roku były pobrudzone i pokopane. To nie najlepsze świadectwo dla wykonanej pracy i włożonego wkładu finansowego.

4. W kościele zostało zamontowane nowe nagłośnienie firmy Rduch.

Koszt nowych głośników, wzmacniacza ,mikrofonów ,zestawu bezprzewodowego, statywów i robocizy wyniósł 29,400 zł. Nagłośnienie zostało wypłacone z ofiar jakie są składane na tacę.

5. Dzisiaj w niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz biednych i głodujących. To akcja pt. „ Walka z głodem” przeprowadzona przez młodzież z gimnazjum.

6. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Także w niedzielę po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

7. Dzisiaj po mszach świętych liczenie wiernych. Prosimy o powolne wychodzenie z kościoła, aby można wszystkich policzyć.

8. Prosimy firmy kamieniarskie wykonujące nowe nagrobki, aby zabierały z cmentarza pozostałości po starych nagrobkach. Dowodem na to ,że tak nie jest są złożone stare płyty nagrobne i gruz przy kontenerze Bio.

9. Z racji „ Dnia Papieskiego” na stypendia naukowe dla młodzieży złożono 900 zł.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Piotrkowskiej : Pabjaniak, Drutowscy, Paluch, Drutowscy, Zadworni, Kostrzewa, Sarowscy i Sarowscy.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.