1. Dzisiaj „ Dzień Papieski”. Jak zawsze przed kościołem zbiórka ofiar dla zdolnej młodzieży na stypendia naukowe. Wspomóżmy „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które jest żywym pomnikiem pontyfikatu                          Jana Pawła II.

2. W miesiącu październiku odprawiamy nabożeństwa różańcowe, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci przygotowujące się do    I Komunii Świętej i kandydatów do bierzmowania.

3. Na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie dary i ofiary pieniężne złożyli mieszkańcy Nowej Wsi, Strobina, Raduczyc, Gabrielowa, Raduckiego Folwarku,Felinowa                                                  w imieniu Ks. Rektora   i  kleryków składamy „ Bóg zapłać”.

4. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe na cmentarzu , oktawalne – /modlitwa różańcowa i Msza Święta/ , półroczne i roczne . Zamawiając wypominki zaznaczmy godzinę mszy świętej, na której mają być czytane wypominki.

5. W piątek po wieczornej mszy świętej o godzinie 18 wyruszy z kościoła „ Procesja Fatimska”, w czasie której odmówimy różaniec. Przynieśmy świece.

6. W następną niedzielę w naszym kościele odpust ku czci Patronki Świętej Jadwigi Śląskiej.                  Główna msza święta – suma odpustowa o godzinie 12, na którą zapraszamy Druhów Strażaków,           panie z Kół Różańcowych, dziewczynki do sypania kwiatków ministrantów. W tym dniu taca inwestycyjna.

7. Także w następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz biednych i głodujących  . To akcja pt. „ Walka z głodem” przeprowadzona przez młodzież z gimnazjum.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Piotrkowskiej : Kramar,Bielawscy, Sarowscy, Nowak, Łuczak, Czyż, Wesołowscy i Janik.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.