1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 pierwsza katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

2. W poniedziałek święto świętego Stanisława, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na mszę świętą o godzinie 17.30 dzieci i młodzież, aby przez wstawiennictwo świętego Stanisława wypraszać potrzebne łaski.

3. W środę o godzinie 19 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

4. Wycieczka do Krakowa Łagiewnik 23 września w sobotę. Wyjazd o godzinie 7 rano. Msza święta                    w Bazylice Miłosierdzia Bożego. Można przygotować wcześniej intencje mszalne i podać je w autokarze.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko 4 osobom a prośba była skierowana do kilkunastu osób.                Czy sprzątanie kościoła raz w roku to tak wielki wysiłek? Nieobecność jest odpowiedzią, że to nie nasza sprawa. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa                z ulic Ścieżkowej i Cegielnianej.

6. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Matce Bożej” wydana z racji rocznicy koronacji, cena 10 zł. Pozostało jeszcze kilka sztuk, zachęcamy do jej zakupienia.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.