1.Dekanalny „ Dzień chorych” 12 września we wtorek o godzinie 11 w Kolegiacie Nawiedzenia NMP w Wieluniu. Przewodniczy Ks. Arcybiskup Stanisław Nowak.

Zapraszamy chorych naszej parafii z opiekunami na to spotkanie.

2. Poświęcenie tornistrów dla dzieci z klas pierwszych za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godzinie 10.30.

3. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.

4. Dla poszkodowanych przez wichury do puszek złożono 1870 zł. Ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

5. Planowana wycieczka do Krakowa Łagiewnik odbędzie się 23 września w sobotę. Wyjazd o godzinie 7 rano. Jest komplet na wyjazd. Koszt 70 zł, płatne w autokarze. Z listy zostały wykreślone osoby, które nie podały danych do ubezpieczenia.

6. Mamy nowy kalendarz liturgiczny na rok 2018. W kancelarii parafialnej i zakrystii można zamawiać intencje mszalne.

7. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 pierwsza katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piaskowej.

9. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Matce Bożej” wydana z racji rocznicy koronacji, cena 10 zł.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.