1.Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w nawałnicach. Także dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Jutro o godzinie 8 msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. Także jutro o godzinie 19 Krąg Biblijny.

3. W piątek o godzinie 16 w kościele spotkanie chłopców i dziewczynek z klas IV , którzy chcieliby służyć do mszy świętej. Także o godzinie 16 w parku przy kościele zbiórka chętnych dzieci w wieku 10-15 lat do Drużyny Harcerskiej prowadzonej przez Annę Janik.

4. 8 września w piątek przypada święto Narodzenia NMP, po pierwszej mszy świętej poświęcenie ziarna do siewu.

5. Za tydzień w niedzielę w Kuźnicy Ługowskiej o godzinie 14.30 msza święta przy krzyżu.

6. Planowana wycieczka do Krakowa Łagiewnik odbędzie się 23 września w sobotę. Wyjazd o godzinie 7 rano. Są jeszcze wolne miejsca.

7. Mamy nowy kalendarz liturgiczny na rok 2018. W kancelarii parafialnej i zakrystii można zamawiać intencje mszalne.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Spacerowej.

9. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Matce Bożej” wydana z racji rocznicy koronacji, cena 10 zł.

10. Przypominamy, że zaświadczenia na chrzestnych wydawane są tym wiernym, którzy mieszkają na terenie naszej parafii. Są wierzącymi i praktykującymi katolikami. Jeśli ktoś jest zameldowany w parafii a mieszka w innej miejscowości po takie zaświadczenie udaje się do właściwej parafii zamieszkania.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.