1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na odbudowę katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Wspomóżmy dzieło odbudowy kościoła biskupiego.

2. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców świętego Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątki i breloczki z podobizną św. Krzysztofa. Uzyskane ofiary będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup paliwa.

3. 25 sierpnia w piątek możliwa wycieczka do Krakowa Łagiewnik, miejsca gdzie żyła i zmarła św. siostra Faustyna. Bazylika konsekrowana przez św. Jana Pawła II. Centrum Jana Pawła II z kościołem, w którym w czasie Światowych Dni Młodzieży odprawił mszę świętą papież Franciszek. Piękne kaplice w kościele dolnym. Na zakończenie pobytu Krakowie czas wolny na Rynku Krakowskim. Koszt wyjazdu z ubezpieczeniem 70 zł. Zapisy do 13 sierpnia .

4. Taca inwestycyjna wyniosła 4,040,00 zł. „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Felinowa : Kempa, Zając, Stasiak, Smolarek, Hucz, Kidula, Pędziwiatr, Bazan.

6. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych , także - książka „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.