1. W niedzielę 23 lipca przed kościołem zbiórka ofiar na odbudowę katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Wspomóżmy dzieło odbudowy kościoła biskupiego.

2. W niedzielę 30 lipca po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców świętego Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątki i breloczki z podobizną św. Krzysztofa. Uzyskane ofiary będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup paliwa.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Felinowa : Zjawińscy, Podgórniak, Lipińscy, Zygmunt, Domagała, Dróżdż, Adamiak, Sztandera.

4. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych , także - książka „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.

5. W dniu 20 lipca w czwartek od godziny 14 w Przychodni Lekarskiej przy ulicy Wieluńskiej odbędą się badania lekarskie. Informacja w gablocie.