1. Od poniedziałku do czwartku od godziny 17 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży na zakończenia roku szkolnego.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza święta o godzinie 18 o szczęśliwe zbiory dla rolników i działkowców Osjakowa, po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła, prosimy panie z Różańca, do figury Matki Bożej, dziewczynki komunijne do sypania kwiatków. Po procesji poświęcenie wianków. O godzinie 19 spotkanie kandydatów do bierzmowania, obecność obowiązkowa.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godzinie 8 msza święta dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych ojców. Można zamawiać intencje. W tym dniu nie ma postu.

4. W sobotę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela , o godzinie 17 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów Janiny i Jana, można zamawiać intencje.

5. Zapisanych na wycieczkę do Krajów Nadbałtyckich prosimy o końcową wpłatę 600 zł. do 20 czerwca .

6. Rozdanie nagród za uczestnictwo w niedzielnej mszy świętej w czwartek po mszy świętej. Prosimy dzieci, aby do środy w szkole na religii oddały książeczki z naklejkami.

7. V Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w terminie 29 – 31 lipca . Zapisy w Gminnej Bibliotece. Informacja w gablocie.

8. Proponujemy pieszą pielgrzymkę w jedną stronę na Jasną Górę w dniach 24 – 25 sierpnia z noclegiem w Popowie. Noclegi w Częstochowie we własnym zakresie. Zapisy do końca czerwca.

9. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na uczelnie katolickie naszej archidiecezji

10. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii :Bereś, Iwańska, Gralińscy, Kopeć, Jendrys, Sygidus, Tokarek, Malinowscy.

11. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.