1. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa , w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

2. W czwartek o godzinie 16.30 próba dzieci komunijnych, o godzinie 19 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. W piątek od godziny 17 spowiedź święta z racji I Piątku Miesiąca.  O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. Także w piątek wieczorem od godziny 18.30 sprzątanie kościoła na Uroczystość I Komunii Świętej – sprzątają rodzice dzieci komunijnych. Odwiedziny chorych od godziny 10.

4. W sobotę od godziny 10 spowiedź święta dzieci klas III , także ich rodziców . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty Miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o godzinie 12 w naszym kościele Uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 51 dzieci z klas III.

6. Przypominamy o wolnych intencjach mszalnych, w czerwcu jest 18 wolnych intencji . Zachęcamy do zamawiania mszy świętej dziękczynnej za żywych i z modlitwą o zbawienie za zmarłych.

7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3580 zł. „ Bóg zapłać”.

8. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.