1. Wczoraj 20 maja w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie Ks. Arcybiskup Metropolita Częstochowski Wacław Depo ogłosił nominację nowego biskupa pomocniczego dla naszej diecezji, został nim Ks. Prałat Andrzej Przybylski, proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Zawierciu. Niech Chrystus Arcykapłan obdarza łaskami i wspiera nowego biskupa w jego posłudze dla wiernych naszej diecezji.

2. Jutro nie będzie Kręgu Biblijnego

3. W czwartek o godzinie 19 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. W piątek o godzinie 16.30 próba dzieci komunijnych.

5. W piątek o godzinie 18 msza święta zbiorowa z racji Dnia Matki, w podziękowaniu za ich życie i miłość dla rodziny i dzieci można zamawiać intencje mszalne za zmarłe mamy.

6. Przypominamy narzeczonym, aby na trzy miesiące przed planowanym ślubem zgłaszali się do kancelarii parafialnej.

7. Przypominamy o wolnych intencjach mszalnych : w miesiącu maju jest 5 i w czerwcu aż 18. Zachęcamy do zamawiania mszy świętej dziękczynnej za żywych i z modlitwą o zbawienie za zmarłych.

8.Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuszyny : Foltyńscy, Sekieta, Walasik, Kowalczyk, Janaszak, Pluta, Uryszek, Pierzyna.

9. Zdarzają się sytuacje niewłaściwego zachowania przed kościołem, tak jak to miało miejsce w ubiegłą niedzielę. Prosimy o właściwą reakcję tych, którzy są świadkami takiego zachowania. Obojętność i brak reakcji jest przyzwoleniem na takie zachowanie.

10. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.