1. W ubiegłą niedzielę na rzecz poszkodowanych w Syrii złożono do puszek 700 zł, „ Bóg zapłać”.

2. W poniedziałek 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

3. W środę uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte jak w niedziele.

4. W piątek o godzinie 16.30 próba dzieci komunijnych. Także w piątek od godziny 17 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. Odwiedziny chorych od godziny 10.

5. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo majowe.

6. Kończą się wypominki półroczne, można je przedłużyć na drugie półroczne.

7. W poniedziałek 8 maja o godzinie 18 msza święta zbiorowa za zmarłych solenizantów z racji święta świętego Stanisława , biskupa i męczennika.

8. Taca inwestycyjna wyniosła 4710 zł, składamy „ Bóg zapłać”.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa: Żuberek, Podgórniak, Hućko, Tomczyk, Piekara i Kuźnicy Strobińskiej : Wejner, Furmańczyk, Kowalczyk.

10. Rozpoczynamy odprawianie mszy świętych na poświęcenie pól, w sobotę o godzinie 19 msza święta w Dębinie i Felinowie.

11. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych.