1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych w Syrii.

2. W piątek o godzinie 16.30 próba dzieci komunijnych.

3. Na uczelnie katolickie w poniedziałek wielkanocny złożyli Państwo 720 zł. „ Bóg zapłać”.

4. Przypominamy o segregowaniu śmieci w kontenerach przed cmentarzem. Niestety są jeszcze tacy ludzie, którzy tego nie robią. Odległość kontenerów nie jest duża, tym bardziej taka postawa zadziwia. Dalej są przypadki, że do kontenerów są wrzucane śmieci domowe - to brak ogłady i dobrego wychowania. Opiekunom grobów przypominamy, że po upływie 20 lat od ostatniego pochówku należy wykupić tzw. pokładne. Do tej pory pokładne jest wykupowane przy okazji załatwiania spraw pogrzebowych.

5. Bierzmowanie młodzieży odbędzie się 27 czerwca o godzinie 18, sakramentu udzieli Ks. Bp Antoni Długosz.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa: Podgórniak, Patyk, Bugara, Tokarek, Janiak, Fronczyk, Patyk, Małeccy.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .