1. Jutro w poniedziałek uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów . Można zamawiać intencje.

2. W sobotę uroczystość Zwiastowania NMP. Zapraszamy na mszę świętą, aby przez wstawiennictwo Maryi prosić o potrzebne łaski, dziękować za 25 lat Archidiecezji Częstochowskiej.

3. W minionym tygodniu na nowe oświetlenie kościoła złożono 800zł., składamy „ Bóg zapłać”.

4. Zapisanym na wycieczkę do Krajów Nadbałtyckich przypominamy o II wpłacie – 500 zł. do 12 kwietnia.

5. Dziękujemy mieszkańcom Gabrielowa za ofiarę – 50 zł na kwiaty do Grobu Pańskiego „ Bóg zapłac”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Józefiny: Cłapa, Graczyk, Stępień, Graczyk, także mieszkańców Dębiny : Siwik, Kowalczyk, Małycha, Madej .

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. Przed kościołem są do odebrania skarbonki wielkopostne. Można kupić świece na stół wielkanocny tzw. paschaliki – cena 5 zł.