1.Jutro o godzinie 19.00 w ramach Kręgu Biblijnego w kaplicy Matki Bożej wystawienie Najświętszego Sakramentu . Zapraszamy do adoracji.

2. W środę rozpoczynamy Wielki Post, msze święte o godzinie 9 i 18 z obrzędem posypania popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne – Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17, Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 15.30. Zapraszamy do rozważania Męki Pańskiej.

3. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Od godziny 10.00 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.30 spowiedź święta. O godzinie17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4.W sobotę przypada uroczystość odpustowa ku czci Patrona świętego Kazimierza Królewicza,msze święte o godzinie 9, 11 i 18 suma odpustowa, którą odprawi ks. Proboszcz Maciej Klekowski z Żarek Letnisko.

5. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych, także spotkanie kandydatów do bierzmowania.

6. W piątek w „ Podjadku” odbyło się spotkanie Przedsiębiorców naszej Parafii. Przedsiębiorcy zadeklarowali pomoc na zakup nowego oświetlenia do naszego kościoła. Do dnia dzisiejszego 9 osób przeznaczyło na ten cel 11300 zł, co jest zaliczką na zakup oświetlenia. W poniedziałek pieniądze będą wpłacone firmie Lis Poland, która zrealizuje nasze zamówienie. Całość oświetlenia tj. 4 żyrandole do nawy głównej, 11 żyrandoli do naw bocznych i pod chór, 10 kinkietów do nawy głównej i prezbiterium , 14 kinkietów do stacji Drogi Krzyżowej będzie kosztować 28310 zł. Ofiarodawcom, którzy złożyli pieniądze składamy serdeczne „ Bóg zapłać” a pozostałych przedsiębiorców prosimy o wsparcie.

7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3720 zł. „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Józefiny: Tokarek, Stępień, Smulkowscy, Moszyńska, Felusiak, Adamus, Kostrzewa, Dróżdż .

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.