1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Kościół na Wschodzie. Wspomóżmy naszych rodaków.

2. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc grudzień : „ aby Europa odkryła na nowo piękno,dobroć i radość Ewangelii”.

3. W zakrystii i przed kościołem można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiara dobrowolna. Można także kupić świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

4. Dziękujemy młodzieży z Gimnazjum za przeprowadzenie przedświątecznej akcji CARITAS „Tak pomagam”. Dziękujemy za złożone dary – produkty żywnościowe.

5. Dziękujemy mieszkańcom naszej Parafii za wykupienie Stacji Drogi Krzyżowej do renowacji , dziękujemy tym wszystkim, którzy tę zbiórkę przeprowadzili a darczyńcom dziękujemy za dobre serce, ofiary złożyli wierni : Raduckiego Folwarku 3500 zł, Raduczyc 3500 zł, Felinowa 3500 zł, Kuźnica Strobińska 745 zł, Osjakowa :ulice : Targowa, Ewarystów, Rynek, Kościelna, Wieluńska – 1415 zł,Częstochowska, Piaskowa,Topolowa, Spacerowa – 2780 zł, Północna, Piotrkowska, Szpitalna, Ścieżkowa, Cegielniana – 3675 zł, Południowa, Sienkiewicza, Krótka, Przejazd – 2700 zł, Sieradzka, Osiedle Konopnickiej – 2830 zł, razem 13400 zł. to prawie 4 stacje, brakujące 600 zł. dołożył ksiądz proboszcz. Wszystkim składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.Do dzisiaj wykupiono 12 stacji. Liczymy na inicjatywę pozostałych mieszkańców wiosek.

6. Z kościoła zdemontowano stare żyrandole, w przyszłości będą przekazane do renowacji.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kolonii Raduckiej : Bożukowscy, Rzepeccy, Glapa, Nawroccy, Górecki, Kłys, Pilarscy, Ślusarek, Wawrzyniak, Hendrykowski, Kuhn, Roszczyk.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także kalendarze misyjne w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony na podręczniki i naukę religii dzieci w Boliwii.