1. Przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok. Msze święte można zamawiać w kancelarii parafialnej i zakrystii.

2. Z racji dużych kosztów wywozu śmieci tzw. eko – pozostałości po wieńcach i kwiatach /200zł za tonę / prosimy o zabieranie z cmentarza tych resztek. Do dzisiaj za wywóz śmieci zapłacono 4600zł.

3. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godz 1530.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie, szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

4. W niedzielę po mszy św. o g.1200 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła do niedzielnej liturgii. W piątek po wieczornej mszy św. prosimy do sprzątania pozostałych mieszkańców ul. Konopnickiej i ul. Mickiewicza.

6. Do nabycia nasz diecezjalny tygodnik ,,Niedziela” i czasopismo dla dzieci ,,Tęcza”:)

Błogosławionego tygodnia:)))