1. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Medjugorie

proszone są o wpłacenie drugiej raty 1050zł do przyszłej niedzieli włącznie. Ze względu na mniejszą ilość zapisanych osób koszt wyjazdu zwiększył się o 50zł. Przy wpłacie prosimy o podanie numeru PESEL i miejsca zamieszkania.

2. W czwartek o godzinie 9:00 Msza Święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach, od 16:30 Spowiedź Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego i z racji I Piątku miesiąca. Msze Święte wotywne o godzinie 17:30 po nich nabożeństwo.

4. W sobotę o godzinie 19:00 Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych

6. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 4270zł „Bóg zapłać”

7. W ostatnim czasie na prace w kościele złożono 2 x 100zł „Bóg zapłać”

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Sieradzkiej: Barańscy, Borek, Lamorscy, Cieślak, Nowak, Kukulscy, Bartkowiak, Wojewódka, oraz mieszkańców ulicy Słowackiego: Nowaczyk, Jankowscy, Bartosik, Wnęk.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.