1. Do jutra osoby, które zapisały się na wyjazd do Medjugorie proszone są o wpłacenie 1100zł.

2. W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00, w tym dniu nie ma postu

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Sieradzkiej: Bartos, Janus, Zielińscy, Kubak, Broczkowscy, Tokarek, Pianka, Sidyk, Cieślik, Dura, Kubisiak, Kubisiak

4. W przyszłą niedzielę podziękujemy ks. Łukaszowi Trynda za trzyletnią pracę w naszej parafii. Ks. Łukasz przyjął propozycję pracy we wspólnocie Przymierza Rodzin „MAMRE” jako vice moderator. Jest to grupa kapłanów i osób świeckich, które ewangelizują przez przykład życia kapłańskiego, rodzinnego i małżeńskiego.

5. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

6. Wydawnictwo Biały Kruk wydało album z pielgrzymki papieża Franciszka do Polski. Cena przy zamówieniu zbiorowym tylko 60zł. Dla chętnych zapisy w zakrystii. Plakat zamieszczony w gablocie.