1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów. Przed kościołem można nabyć pamiątki ze św. Krzysztofem. Ofiara dobrowolna przeznaczona na zakup samochodów dla misjonarzy.

2. 11. września w niedzielę o godzinie 12:00 Msza Święta dziękczynna za zebrane plony – Dożynkowa. Mieszkańców Nowej Wsi prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego i uroczystości w kościele.

3. W czwartek na Jasnej Górze o godzinie 10:30 Msza Święta Jubileuszowa w 1050. rocznicę Chrztu Polski pod przewodnictwem papieża Franciszka. Zapraszamy do udziału w liturgii.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Piotrkowskiej: Pabjaniak, Drutowscy, Paluch, Podgórniak, Drutowscy, Kostrzewa, Sarowscy

5. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 4170zł "Bóg zapłać"

5. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz miesięcznik „Tęcza” dla najmłodszych.