1. Intencja dla KŻR na miesiąc lipiec: modlitwa w intencji misji, misjonarzy i misjonarek.

2. Ze względu na bardzo małe zainteresowanie pieszą pielgrzymką ( zapisanych 10 osób) zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną pielgrzymkę. Chętni do pielgrzymowania mogą dołączyć się do grup pielgrzymkowych z Wielunia, z Sieradza, lub innych przechodzących przez naszą parafię.

3. W okresie wakacji w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godzinie 16:00

4. Trwają prace w naszym kościele; w lipcu będzie zamontowane ogrzewanie i rozpoczęte malowanie. Wpłynęła dotacja z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi na malowanie w kwocie
60 tysięcy złotych.

5. Przypominamy, że chrzty w naszej parafii są udzielane tylko w niedziele. Do uzyskania zaświadczenia z kancelarii parafialnej stwierdzającego, że dana osoba jest wierząca i praktykująca wymagane jest przebywanie faktyczne (zamieszkanie) przynajmniej przez 3 miesiące na terenie parafii.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Południowej: Janus, Bereś, Bonieccy, Pawliccy, Kubiak, Porczyńscy, Zygmunt, Ryczyńscy,

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.