1. Jutro o godzinie 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych solenizantów: Władysławy i Władysławów.

2. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu w naszej parafii przypada Doba Eucharystyczne oraz rocznica poświęcenia kościoła. Msze Święte o godzinie 8:00, 11:00, 18:00 i 21:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy Świętej porannej a zakończy przed 21:00. O godzinie 21:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych. Intencje będzie można składać do wstawionej w tym dniu skrzynki

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze wotywne o godzinie 17:30 po nich nabożeństwo. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach, o godzinie 16:45 spowiedź z racji I piątku.

4. W przyszłą niedzielę przypada w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej, suma odpustowa o godzinie 12:00, po niej procesja wokół kościoła. Zapraszamy asystę, Koła Żywego Różańca, druhów strażaków, dziewczynki do sypania kwiatów, panów do chorągwi panie do feretronów.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca, z racji odpustu intencja modlitewna dla KŻR będzie podana w ogłoszeniach

6. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 4520 zł „Bóg zapłać”

7. W okresie wakacji w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godzinie 16:00

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła na uroczystość odpstową mieszkańców ulicy Południowej: Posmyk, Świat, Siuda, Graczyk, Grabowscy, Dawid, Rabenda, Śmieja, Jabłonka, Jagielscy.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.